Book of Ra Deluxe — jauna uzlabota versija          

Ja būtu konkurss, kurš spēļu automāts ir vispopulārākais Latvijā, droši vien uz goda pjedestāla nostātos “Book of Ra Deluxe”. Ja ne uz pirmā pakāpiena, tad uz otrā — noteikti. Tā ir aizrautīga un vilinoša spēle, kura neatstāj vienaldzīgu ne pieredzējušu, ne pavisam nesen sākušu spēlmani.

Tā ir kā magnēts, kas pievelk un pievelk. Un ja padomā labi — kāpēc gan neļauties piedzīvojumu dēkai Ēģiptē? Vēl jo vairāk tāpēc, ka biļete nav jāpērk, jauni šorti arī nav jāgādā, vakcinācijai nauda arī nav jātērē un svilinošas saules stari arī nav jācieš. Nu īsta paradīze zemes virsū! Turklāt šo spēli var spēlēt ne tikai kazino, bet tā pieejama arī tiešsaites režīmā, tāpēc to iespējams spēlēt arī no mājām vai pat sava viedtālruņa jebkurā vietā un jebkurā diennakts laikā.

Var jau būt kāds teiks, ka līdzīgu spēļu automātu jau redzējis. Un viņš nebūt nebūs kļūdījies, jo “Book of Ra Deluxe” ir jauna, uzlabota un, ja pavisam godīgi, arī daudz labāka versija oriģinālajam spēļu automātam, kuru sauca pavisam vienkārši “Book of Ra.”

Jaunajā versijā skaņu efekti, grafika, simboli ir labāki nekā pirmajā spēļu automāta versijā, taču spēles būtība gan nav mainījusies.

Spēlētājs tāpat ka vecākajā versijā dosies uz seno Ēģipti kopā ar drosmīgo un bezbailīgo Indianu Džonsu. Iesācējs nespēs vien nobrīnīties par spēļu automāta ruļļiem, kas sētin nosēti ar simboliem, kuri atgādinās faraonu laikus. Papildus galvenajam varonim, spēlētājs var uzgriezt arī zelta skarabeju vai spārnota Dieva zelta statuju, vai arī dažus nenozīmīgus kāršu simbolus, kas ir mazvērtīgi. Protams, ir vēl arī pats Book of Ra simbols. Un tad jau laime ir pavisam tuvu.

Var gadīties, ka nosaukumam “Book of Ra Deluxe” jūs pamanīsit vēl piekabinātu “6”. Tas ir 6 ruļļu un 10 izmaksu līniju spēļu automāts, kura izveidotājs arī ir Novomatic. Tāpat kā Book of Ra Deluxe, spēļu automātā ir papildus rats, lai varētu tikt pie 6-no-viena uzvaras. Šajā spēļu automātā ir iespēja iegūt pat līdz 20 bezmaksas griezieniem. Uz rata ir arī nejauši izvēlēts speciālais simbols, kurš izplešās pa visu laukumu, ja bezmaksas griezienu laikā šis simbols parādās uz spēles rata. Risks gan ir liels, bet ir arī lieli laimesti. Tā teikt, kas neriskē, tas nedzer šampanieti!